top of page

Romantické svatební focení za plného slunce v Mariánských Lázních

V dnešním příspěvku se vypravíme na západ Čech do malebných Mariánských Lázní.


Svatební den je jako velké divadlo. A myslím tím to nejlepší možné divadlo, to, které vás přemístí do jiného světa a nechá vás naprosto okouzlené. Představte si, že svatební obřad je první akt, hostina je druhý akt a svatební focení? To je finální, triumfální zakončení.


Romantické svatební focení je jako třešnička na dortu vašeho svatebního dne. A co je lepší než scenérie z kolonády v Mariánských Lázních?


Mariánské Lázně jsou jak malované. Ať už se rozhodnete pro focení mezi barokními a secesními stavbami, přírodními parky, nebo dokonce tajemnými lesními stezkami, všechno je jako stvořené pro svatební fotografie.


V Mariánských Lázních najdete to pravé kouzlo a romantiku, které jen podtrhnou krásu těchto okamžiků. Ať už jste zde poprvé, nebo jste zde byli už mnohokrát, vždy zde najdete něco nového a vzrušujícího.
#marianskelazne #focenivlaznich #marianky #svatbamarianky #svatbamarianskelazne #lazne #kolonada #kolanadamarianky #svatebnifotograf #verkalvfoto #lukesovafoto #lukesovafotograf #lukesovafotografka

8 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page